top of page

Di., 10. Apr.

|

Dom pod Lipą, Sylwia i Marcin Remez

Przez nasze sny do naszej rzeczywistości

https://www.facebook.com/events/556495404704273/

Registration is Closed
See other events
Przez nasze sny do naszej rzeczywistości
Przez nasze sny do naszej rzeczywistości

Time & Location

10. Apr. 2018, 15:00 – 15. Apr. 2018, 13:00

Dom pod Lipą, Sylwia i Marcin Remez, Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo, Poland

About The Event

Jak mawiają mądrzy ludzie, jeżeli prawdziwie, dogłębnie zrozumiesz choćby jeden swój sen, twoje życie stanie się jasne i proste.

Sen jest prawdziwym obrazem naszego wnętrza, tego, co rzeczywiście przeżywamy. Mówi, co jest ważne, a co tylko się takim wydaje.

Na naszych warsztatach, poprzez różnorodne procesy, ustawienia i rytuały, będziemy przeżywać nasze sny, doświadczać ich prawdziwego znaczenia. Otrzymamy również szansę, aby raz na zawsze przestać się bać „złych snów” i prawidłowo odczytywać te „dobre”.

Serdecznie zapraszam!

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Podstawową metodą naszej pracy będą Ustawienia Rodzinne i Analiza Transakcyjna pogłębione o elementy szamańskie, oczyszczanie energetyczne, Tantrę, techniki oddechowe, żywy kontakt z naturą i wiele innych.

Warsztaty odbędą się w prowadzonym przez zaprzyjaźniona rodzinę malowniczym Ośrodku Rozwoju Osobistego w Silnej Nowej (Miedzichowo) (więcej informacji: http://www.dompodlipa.pl/).

Dla mieszkańców Danii zorganizowany zostanie transport w obie strony w cenie 1000dkk. Wyruszamy bardzo wczesnym rankiem we wtorek 10 kwietnia, wracamy w niedziele 15 kwietnia w nocy. To będzie przyjemna podróż w miłym towarzystwie. Możesz cala drogę spać lub zaprzyjaźniać z innymi uczestnikami 😊

Warsztaty zaczynamy wczesną kolacją we wtorek, a kończymy obiadem w niedzielę. W ciągu dnia będziemy pracować około 8 godzin w grupie i indywidualnie, z przerwami na posiłki i odpoczynek. W zależności od pogody i specyfiki zajęć, odbędą się one na sali lub w terenie.

Koszt

2500dkk (1400zł) - warsztaty

1500dkk (800zł) - pobyt oraz wyżywienie (3 wegetariańskie posiłki dziennie).

Rezerwacja miejsca następuje poprzez zgłoszenie telefoniczne lub e-mailem oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 600dkk (300zł) na konto organizatora najpóźniej do 1 kwietnia. Wpłaty pozostałej kwoty należności należy dokonać przelewem lub w gotówce najpóźniej w dniu przyjazdu.

Dodatkowe informacje i zapisy:

Natalia Kuraszyńska, +45 502 998 21, n.kuraszynska@gmail.com

PROWADZĄCY: Przemek Dobak wspierany przez Natalię Kuraszyńską

Przemek od ponad 15 lat pomaga swoim klientom, ich rodzinom, firmom oraz organizacjom w uzdrawianiu siebie samych, ich związków oraz skutków zdarzeń i sytuacji, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Co więcej, jest mistrzem-nauczycielem Reiki oraz bioenergoterapeutą. Ukończył kurs SRT i seminarium dla prowadzących Ustawienia Systemowe według Berta Hellingera u Andrei Drohli w Berlinie. Ustawienia systemowe prowadzi od 9 lat w Poznaniu, a od ponad 2 lat także w Kopenhadze. Spotkania indywidualne z klientami odbywają się w Berlinie, Kopenhadze i Poznaniu. Przemek organizuje również zajęcia wyjazdowe w Polsce i za granicą.

* https://www.facebook.com/przemekdobak/?fref=ts

* http://www.przemekdobak.pl/

Natalia od ponad pięciu lat aktywnie uczestniczy w prowadzonych przez Przemka Ustawieniach Systemowych, a obecnie odpowiada za organizację wszystkich jego warsztatów miejscowych i wyjazdowych. Na co dzień jest mistrzem i nauczycielem Reiki. Od ponad roku prowadzi spotkania Reiki Circle w Kopenhadze. W czasie tych spotkań uczestnicy mają możliwość doświadczyć dawania i przyjmowania Reiki w sesjach grupowych. Ponadto fascynuje ją praca z ciałem, którą rozwija w czasie regularnych warsztatów.

* https://www.facebook.com/reikicopenhagen/

........................................................................................................

OPINIE UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH WARSZTATÓW:

Morgan: "Miałem szczęście, że spotkałem Przemka – człowieka doświadczonego, bezpośredniego i twardo stąpającego po ziemi, z niesamowitym darem postrzegania i wielkim sercem. Przemek widzi wszystko, łącznie z tym, z czego jeszcze nie zdawałeś sobie sprawy lub czego nie chciałeś przyznać, ale zawsze w taki sposób, który pozwoli ci osobiście przekonać się o tym, co jest jedynym skutecznym sposobem na znalezienie i uzdrowienie blokad w twoim życiu. Zarówno warsztaty, jak i ustawienia rodzinne zostały przez niego bardzo dobrze poprowadzone. Przemek jest niesamowity w widzeniu energii innych i koordynowaniu uczestników grupy tak, aby uzyskać pożądany wynik, niczym w grze w szachy lub podczas dyrygowania orkiestrą. Prawdziwe dzieło sztuki! Prywatna sesja jest rzeczywiście konieczna przed przystąpieniem do warsztatów i ustawień rodzinnych, ponieważ z góry pomoże w ustaleniu prawdziwych przyczyn i zdecydowanie poprawi rezultaty uzdrawiania w czasie warsztatów".

Tom: "Moje doświadczenia z Przemkiem mówią mi, że jest potężnym uzdrowicielem z głęboką znajomością ludzkiej psychiki. Pomógł mi rzucić światło na wiele obszarów, w których nieświadomie się ograniczałem, i dał mi skuteczne narzędzia, które pomagają mi wzrastać. Pomógł mi odnaleźć moc i wolność, których wcześniej nie byłem świadomy".

Malene: "Duchowe przewodnictwo i praca, których doświadczyłam z Przemkiem, rzeczywiście zmieniły moje życie. Czuję się wdzięczna, że mogłam się rozwijać i uczyć z tak silnym i opanowanym mistrzem, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, dokąd zabiorą mnie następne sesje".

Tina: "Co mogę powiedzieć o mojej pracy z Przemkiem? To była magia. Gdy miałam 23 lata, przeczytałam w Nowym Jorku „Alchemika” i wyobrażałam sobie spotkanie w moim życiu tego człowieka: nauczyciela, przewodnika, osobę, która by mną potrząsnęła i mnie uwolniła. 10 lat później spotkałam w Kopenhadze Przemka i to on stał się dla mnie tym przewodnikiem. Obudził mnie na moją zapomnianą duchowości, na smutek w moim sercu – i na uzdrowienie. Teraz pracuję nad tym, jak wkroczyć w moją moc i nie stronić od konfliktu. Podróż z Przemkiem była niesamowita, intensywna, nie dla kogoś o słabym sercu. Musisz zaangażować się w całkowitą transformację, gdziekolwiek cię to zaprowadzi, a będzie to szczere, prawdziwe: a będziesz to ty".

Share This Event

bottom of page