top of page

WRAŻENIA I DOŚWIADCZENIA UCZESTNIKÓW WARSZTATÓw

 
IMG_0011.JPG
20200627_164726.jpg
P7070008.JPG
P7090038.JPG
Alison
P3240002.JPG

"Mam ogromny szacunek i podziw dla Przemka, który twardo stąpa po ziemi, jest empatyczny i mówi z własnego doświadczenia trafiając prosto w sedno sprawy. Na warsztatach uczę się umiejętności, które są bardzo praktyczne, mają zastosowanie w moim codziennym życiu i pomagają mi we wszystkich dziedzinach, takich jak podejmowanie decyzji i stawianie siebie ponad wszystko. Zdarza się, że przyjeżdżam, witam się z Przemkiem i w ciągu 2 minut dostaję to, za co zapłaciłam i moje spojrzenie na życie całkowicie się zmienia, tym samym otrzymuję wszystko to, na co miałam nadzieję i jeszcze więcej. Warsztaty są trudne, zdarzają się być wyjątkowo prowokacyjne, ale techniki, którymi posługuje się Przemek, sprawdzają się w dotarciu prosto do źródła. Doceniam wszystkie rady i wskazówki udzielane mi przez Przemka przez ostatnie półtora roku, który to szczerze chce, abym odniosła sukces i żyła w zgodzie ze wszystkimi aspektami mojego życia. Po każdym spotkaniu z niecierpliwością czekam na następne."

Morgan

"Warsztaty są dla mnie świetną okazją, aby przeznaczyć wystarczająco dużo czasu temu, by zagłębić się w siebie, by oczyścić i uwolnić to, czego już nie potrzebuję i zrobić przestrzeń, aby osiągnąć to, czego naprawdę chcę w swoim życiu w tej chwili. Moją największą motywacją jest przełamanie starych, męczących, ciągle powtarzanych wzorców, trudnych przeszłych doświadczeń i traum, żeby uwolnić się od tego całego niepotrzebnego bólu i cierpienia, ale także by nie przerzucać  tego na moje dzieci  w tym szalonym błędnym kole.
Warsztaty są dość intensywne, będziesz potrzebować dużo odwagi. To nie jest klub towarzyski ani wakacje. Czasami będziesz krzyczeć, płakać i denerwować się, ale poczujesz też spokój, śmiech i błogość. Podczas trudnych procesów, przez które przechodzimy, zawsze możemy liczyć na duże wsparcie i prawdziwe zrozumienie ze strony lidera. Bardzo cenię to wyjątkowe zaufanie i pracę zespołową z ludźmi, którzy przechodzą przez to samo w poszukiwaniu autentyczności. Doświadczenie to jest jednocześnie trudne, jak i nie do opisania piękne. Przełamiesz swoje ograniczenia i za każdym razem odzyskasz kawałek siebie, wychodząc poza swoją strefę komfortu, w nieznane, w życie.
Niezmiennie czuję, że obcowanie z naturą na takich warsztatach uczy mnie tyle samo, co ćwiczenia i procesy doświadczane podczas zajęć. Podczas przerw i spacerów po lesie naprawdę można odczuć silne połączenie, otrzymać znaki i inspirację by dalej uwalniać i uzdrawiać, a także otrzymać możliwość by zregenerować siły do dalszej podróży. Nie znalazłem do tej pory lepszego sposobu na wykorzystanie pieniędzy, czasu i energii... zdecydowanie warto! Jestem wdzięczny.
"

IMG_2259.JPG
IMG_2266.JPG
IMG_2286.JPG
Michael

"Uczestniczyłem w kilku warsztatach ustawieniowych w ciągu ostatnich 2 lat i mogę gorąco polecić Przemka Dobaka i warsztaty, które organizuje.
Warsztaty te są zawsze bardzo dobrze zorganizowane, panuje na nich życzliwa i pełna humoru atmosfera. Organizatorzy podchodzą do uczestników z oddaniem i szacunkiem. Z mojego doświadczenia wynika, że warsztaty te są bezpieczną przestrzenią rozwoju osobistego i uzdrowienia. Przemek jest bardzo spostrzegawczy i ma wieloletnie doświadczenie w pracy z energią, które widać podczas pracy z nim."

Aleksandra

"Przez 28 lat grałam różne role i przywdziewałam różne maski. Co gorsze, nawet nie byłam tego świadoma. Odkąd pracuję z Przemkiem, poznaję siebie taką, jaka jestem i czuję, że w końcu mam wybór. Uczestniczę w warsztatach od dwóch lat. I chociaż zawsze przed nimi narasta we mnie strach i wątpliwości, szukam sobie mnóstwa wymówek, dla których nie mogłabym pojechać, to i tak jadę, bo to działa. Każde warsztaty są inne, bo na każdych warsztatach poznaję inne lustra, dzięki którym dostaję szansę, by zobaczyć to, czego na co dzień nie chcę widzieć. Na co dzień zamykam się w komputerze, w telefonie, w planach... A na warsztatach otwieram się na tu i teraz — tańczę, płaczę, krzyczę i łamię się, by wstać silniejsza i bardziej świadoma. Przemek roztacza atmosferę bezpieczeństwa, dzięki której stopniowo opuszczam wszystkie tarcze. To dzięki niemu i pracy w grupie, którą Przemek kieruje, jestem w stanie poczuć, co we mnie siedzi i czego naprawdę chcę. Chcę czuć, chcę uczyć się być sobą i dlatego jeżdżę na warsztaty. Jestem ogromnie wdzięczna, że dostaję tę możliwość."

IMG_4060.JPG
IMG_4061.JPG
Christopher
IMG_4044_edit.jpg
IMG_4048_edit.jpg

"Współpracuję z Przemkiem od kilku lat. Cóż to jest  za podróż!
Kiedy pierwszy raz przyszedłem do Przemka, byłem chłopcem. Bałem się. Brakowało mi zaufania do siebie i wszechświata. Miałam problemy z bliskością. Przemek przejrzał mnie na wylot. On intuicyjnie wie, przez co przechodzisz, nawet jeśli ty sam tego nie wiesz. Jest bardzo bezpośredni i błyskawicznie dociera do sedna problemu. Dotychczas uczestniczyłem w kilku warsztatach ustawieniowych. To naprawdę zmieniło moje życie. Warsztaty są doskonałą okazją do wyjścia z codzienności i skupienia się na wewnętrznej pracy duszy. Warsztaty zawsze są zorganizowane po mistrzowsku, w pięknych i wyjątkowych miejscach. Przemek zapewnia bezpieczną przestrzeń, w której możesz zmierzyć się ze swoimi demonami i zakwestionować swoje własne ograniczenia. Nie jest to łatwe zadanie i wymaga wielkiego wysiłku ze strony zarówno Twojej, jak i grupy. Niemniej jednak nagrody są ogromne. Dorosłem, jestem teraz mężczyzną. Nadal się boję, lecz mam odwagę stawić czoła swoim lękom. Ufam i przekonuję się, że wszechświat dostarcza mi obfitości. Jestem bliżej siebie i odnalazłem większą bliskość  w życiu codziennym, z przyjaciółmi i rodziną.
Jestem ogromnie wdzięczny Przemkowi za możliwość współpracy z mistrzem w swoim fachu.
"

bottom of page